Skip to content Skip to footer

AR-GE Merkezi

DMY Ar-Ge departmanı, piyasada mevcut olan rekabet koşullarına uygun ürün üretimi konusunda ise kalitesinden ödün vermeden ürün ekonomikleştirme çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun dışında sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübe ve teknik imkânlar ile alanında gerçekleşen tüm teknolojik gelişmelere anında yanıt verecek, fiyat-performans olarak ürünlerini her zaman bir adım öne taşıyacak rekabet koşullarını olumsuz etkilemeyecek etik çalışmalara imza atmaktadır.

Sektörümüzde Türkiye’deki Ar-Ge faaliyetleri konusunda söz sahibi olan firmamızın hedefi; yeni fikirler yaratmak ve yeni yaklaşımları hayata geçirmek; müşterilerimizin, çalışanlarımızın toplumun talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak suretiyle pazardaki en iyilerden biri olmak, yaptığımız Ar-Ge çalışmalarıyla Türkiye’deki başarımızı Avrupa ve dünyada da kanıtlayarak bu konuda örnek firma olmaktır.

arges

"Ar-Ge merkezi çalışmaları ile, elektronikten mekanik tasarımına kadar tüm üretimini tesislerinde %100 Türk malı olarak üretilmektedir."

businessman drawing global structure

AR-GE Haberleri